رویه‌های بازگرداندن کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی شهرمِد بوده و مجموعه ما در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش را در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برساند. با این حال، ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند.البته ما در درچنین مواردی نیز خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته‌ایم. برای بسیاری از محصولات، فروشگاه اینترنتی شهرمِد، 48 ساعت فرصت برای بازگشت محصولات فاقد زنجیره سرما درنظر گرفته است.


رویه‌های بازگرداندن کالا:

در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، باربری ، تیپاکس و یا پیک، مشتریان محترم موظف هستند زمان دریافت کالا و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (به منزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید و یا مرسوله را به منزله کالای سالم دریافت نماید دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن (ارسال های بین شهری) بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

اولویت شرکت پزشکی شهرمِد، مشتری مداری است. بر همین اساس در درجه ی اول تمامی کالا های موجود چک و بررسی می شوند و در صورت معیوب بودن، از چرخه کاری خارج خواهند شد.

تذکر مهم: طبق قوانین مجموعه شهرمِد، کالا در صورتی مرجوع می شود که:

  1. خطا از جانب شرکت باشد (ارسال اشتباه و...)
  2. کالا دارای نقص فنی باشد

در این صورت کالا بازگردانده می شود و توسط کارشناسان فنی شهرمِد، مجددا بررسی می شود. در صورت تایید معیوب بودن کالا، کالای مورد نظر تعویض شده و در صورتی که از نمونه کالای ارسالی در انبار موجود نبود، مشتریان عزیز می توانند یک کالای دیگر را جهت ارسال انتخاب کنند. در صورت معیوب نبودن کالا، همان کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که در صورت عدم هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت مرجوع کردن کالای معیوب، تیم شهرمِد هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالا ندارد.

توجه:محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. فروشگاه اینترنتی شهرمِد در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات، با گارانتی در دوره بعد 48 ساعت خواهد بود.


هزینه های ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی شهرمِد باشد، هزینه‌های ارسال به عهده شرکت شهرمِد می باشد.

برای واریز هزینه پست، تیپاکس و یا باربری به حساب مشتری، قبض پرداختی با مهر شرکت باید همراه کالا برای شرکت پزشکی شهرمِد ارسال گردد.

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان شهرمِد، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.


اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری:

مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل است را در حساب کاربری فروشگاه اینترنتی شهرمِد خود ثبت کند. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند)
در صورت لزوم، مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از فروشگاه اینترنتی شهرمِد، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری، مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.
در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه اینترنتی شهرمِد مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

شما همواره می‌توانید با شماره گیری شماره تماس‌های زیر در ساعات اداری، با واحد پشتیبانی بابت ارجاع کالا و یا موارد دیگر مشورت کنید:

02166742833

09129791058 | 09129791068

آدرس فروشگاه اینترنتی شهرمد: تهران، خیابان جمهوری، پلاک ۷ ،واحد ۱۹