رویه ارســـال سفــــارش

رویه ارســـال سفــــارش
 ارسال سفارش:

زمانی که مشتریان عزیز اقدام به ثبت سفارش بر روی وبسایت فروشگاه اینترنتی شهرمِد می‌کنند (در صورتی که سفارش آن‌ها قبل از ساعت 13 ثبت شده باشد)، همان روز برای پردازش به واحد انبار ارسال می‌شود و در صورت موجود بودن بسته بندی شده و همان روز تحویل تیپاکس و یا اداره پست می شوند. زمان رسیدن مرسوله به مقصد، برای مشتریان عزیزی که ساکن شهرستان می باشند، بین ۳ تا ۵ روز کاری از طریق ارسال با پست و بین 1 تا 2 روز کاری از طریق ارسال با تیپاکس خواهد بود. همچنین ارسال مرسوله‌ها برای عزیزانی که ساکن تهران و یا کرج هستند، همان روز و از طریق پیک است.

  • عزیزانی که تمایل دارند ارسال سفارش آن‌ها از طریقه باربری، پایانه مسافربری و یا تاکسیرانی انجام شود، می توانند بعد از ثبت سفارش با پیشتیبانی مجموعه شهرمد تماس بگیرند.

هزینه ارسال برای سفارشاتی که از طریق پست ارسال می شود، در هر نقطه از کشور عزیزمان مبلغ ثابت 15000 هزار تومان بوده و هزینه ارسال از طریق پیک با توجه به فاصله مقصد از انبار شهرمِد و باتوجه به سیستم تعیین قیمت الوپیک یا اسنپ محاسبه می‌شود.


توجه:

در مواردی خاص، ممکن است به علت وجود اختلالات در سیستم‌های ارسالی که خارج از دسترس فروشگاه اینترنتی شهرمد می باشد، مرسوله کمی با تاخیر خدمت شما عزیزان برسد.


 

نحوه پیگیری سفارشات:

شما عزیزان برای پیگیری سفارشات خود، می‌توانید با استفاده از کد سفارش (پس از ثبت سفارش، این کد از طریق ایمیل و اس ام اس ارسال می‌شود) و آدرس ایمیل یا شماره تماسی که در زمان ثبت سفارش وارد نموده اید، با مراجه به لینک تعیین شده، سفارش خود را پیگیری کنید. برای دسترسی به این بخش، می‌توانید از دو روش زیر استفاده کنید.

  1. مراجعه به منوی پیگیری سفارشات از طریق منو اصلی سایت
  2. کلیک بروی لینک پیگیری سفارشات بعد از دریافت پیامک تکمیل سفارش

در این بخش شما می‌توانید شماره تماس پیک و یا کد رهگیری مرسوله خود را دریافت کنید و با وارد کردن آن در سیستم رهگیری پست جمهوری اسلامی و تیپاکس از وضیعت مرسوله خود مطلع شوید.

*فروشگاه اینترنتی شهرمِد از طریق شماره پیامکی ۳۰۰۰۵۳۶۷ اطلاع رسانی می نماید.