وکتو / Vekto

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 10 نتیجه

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 16 وکتو بسته 100 عددی با طول 38 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G16 38mm
ناموجود

مزوتراپی، یکی از جدیدترین روش‌ها برای درمان مشکلات پوستی است. داروهای مزوتراپی، با استفاده از سرسوزن‌های مخصوصی در ناحیه مورد نظر تزریق می‎شوند. سرسوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‎شوند که در هر یک از آن‌ها، قطر سوزن متفاوت است. به همین دلیل، باید ابتدا در نظر داشته باشید که غلظت کوکتل مزوتراپی مورد نیاز شما چقدر است، سرسوزنی با گیج مناسب را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که این سرسوزن‌ها با استفاده از مواد منحصر به فردی تولید شده‌اند تا بتوانید فرایند تزریق را به راحتی و با کمترین درد ممکن انجام دهید.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 18 بسته 100 عددی وکتو با طول 38 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G18 38mm
ناموجود

یکی از موارد بسیار مهم برای تزریق انواع مزوتراپی‌ها در نواحی مختلف صورت، استفاده از سرسوزن مزوتراپی است. سرسوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‎شوند و به همین دلیل هر کدام دارای رنگ مختلف و کاربردهای متنوعی هستند. البته تفاوت میان سرسوزن‌ها، در قطر سوزن آن‌ها است که با گیج نشان داده می‎شود.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 19 بسته 100 عددی وکتو با طول 38 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G19 38mm
ناموجود

مزوتراپی، یکی از جدیدترین روش‌ها برای درمان مشکلات پوستی است. داروهای مزوتراپی، با استفاده از سرسوزن‌های مخصوصی در ناحیه مورد نظر تزریق می‎شوند. سرسوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‎شوند که در هر یک از آن‌ها، قطر سوزن متفاوت است. به همین دلیل، باید ابتدا در نظر داشته باشید که غلظت کوکتل مزوتراپی مورد نیاز شما چقدر است، سرسوزنی با گیج مناسب را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که این سرسوزن‌ها با استفاده از مواد منحصر به فردی تولید شده‌اند تا بتوانید فرایند تزریق را به راحتی و با کمترین درد ممکن انجام دهید.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 20 بسته 100 عددی وکتو با طول 38 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G20 38mm
ناموجود

سرسوزن یکی از ملزومات مصرفی بسیار مهم و ضروری برای درمان مشکلات مختلف پوستی با استفاده از روش درمانی مزوتراپی است. سرسوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‎‌شوند که هر کدام از آن‌ها را متناسب با قطر سوزن خود، با عبارت گیج نمایش می‌دهند. هر چه شمار گیج سوزن‌ها بالا برود، قطر آن‌ها کمتر می‌شود. به همین دلیل، برای تزریق محلول‌های غلیظ‌تر، باید به سراغ سرسوزن‌های با گیج پایین‌تر بروید.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 21 بسته 100 عددی وکتو با طول 38 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G21 38mm
ناموجود

سرسوزن یکی از ضروری‌ترین ملزومات مصرفی در زمان تزریق انواع مزوتراپی است. این محصول در انواع مختلفی تولید می‎شود که هر کدام از آن‌ها دارای کاربردهای خاص خود هستند. به عنوان مثال سرسوزن گیج 21 یکی از انواع سرسوزن‌های پرکاربرد است که سبز رنگ می‌باشد و برای تزریق محلول‌های مزوتراپی مصارف مختلفی دارد. این محصول در بسته بندی کالا بهداشتی عرضه می‎شود و می‌تواند درد و سوزش زمان تزریق را به طور بی نظیری کاهش دهد.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 22 بسته 100 عددی وکتو با طول 38 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G22 38mm
ناموجود

سرسوزن یکی از مهم‌ترین ملزومات مصرفی برای تزریق انواع کوکتل مزوتراپی است. به طور کلی، هر یک از کوکتل‌های مزوتراپی دارای غلظت‌های مختلفی هستند و سرسوزن‌ها نیز به همین دلیل در قطرهای مختلفی تولید شده‌اند. به همین دلیل، برای تزریق آن‌ها باید از سرسوزن مناسبی استفاده کنید تا بتوانید نتایج مطلوبی را به دست بیاورید.

 

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 25 بسته 100 عددی وکتو با طول 25 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G25 25mm
ناموجود

مزوتراپی یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای درمان مشکلات پوست، مو و لاغری بدن است و می‌تواند تاثیرات بسیار زیادی داشته باشد. در این روش، کوکتل‌های مزوتراپی با استفاده از سوزن‌های خاصی در نواحی هدف تزریق می‎شوند. به همین دلیل، استفاده از سرسوزنی مناسب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی درمان مورد نظر شما داشته باشد.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 27 بسته 100 عددی وکتو با طول 12 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G27 12mm
ناموجود

در تمامی درمان‌های تزریق، مواد باید با استفاده از یک سرسوزن مناسب، به درون بافت پوست بیماران تزریق شود. به همین دلیل، انتخاب و استفاده از یک سرسوزن مناسب، می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. سرسوزن مزوتراپی گیج 27 وکتو، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزریق انواع کوکتل‌های مزوتراپی، فیلرها، بوتاکس و … است. این محصول با استفاده از استیل ضد زنگ تولید شده است و به همین دلیل دارای مقاومت و انعطاف پذیری بسیار بالایی می‌باشد.

ناموجود
سرسوزن مزوتراپی گیج 30 بسته 100 عددی وکتو با طول 12 میلی متر Vekto Mesotherapy Needle G30 12mm
ناموجود

یکی از مهم‌ترین نکات برای تزریق کوکتل‌های مزوتراپی، استفاده از یک سرسوزن مناسب است. محلول‌های مزوتراپی در انواع مختلفی تولید می‎شوند و هر کدام دارای غلظت متفاوتی هستند، به همین دلیل، برای تزریق هر چه بهتر و راحت‌تر، باید از سرسوزن مناسبی استفاده کنید. سرسوزن مزوتراپی گیج 30 یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزریق کوکتل‌های مناسب برای دور چشم و یا سایر مناطق حساس بدن است و با کمترین درد ممکن، می‌تواند باعث انتقال مواد مورد نیاز برای این ناحیه باشد.

سرسوزن مزوتراپی گیج 30 بسته 100 عددی وکتو با طول 4 میلی متر  Vekto Mesotherapy Needle G30 4mm
تومان ۳۰۰,۰۰۰

سرسوزن مزوتراپی گیج 30 طول 4 یکی از انواع سرسوزن‌های مزوتراپی است که برای تزریق انواع کوکتل‌های مزوتراپی، فیلرها و بوتاکس استفاده می‎شود. این محصول با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای درمان‌های مربوط به مو باشد. فناوری استفاده شده برای تولید این محصول، به گونه‌ای است که درد و سوزش را به حداقل خود می‌رساند که همین امر می‌تواند باعث افزایش رضایت بیمار از تزریق شود.

معرفی برند وکتو Vekto

برای زیبایی و جوانسازی روش‌های مختلفی به وجود آمده‌اند. مزوتراپی یک روش درمانی نوین است که با تزریق انواع محلول‌های مختلف انجام می‌شود. این روش از ایمنی بالایی برخوردار است و عوارض بسیار کمی برای بیماران دارد.‌ به همین خاطر به آن روش غیرتهاجمی می‌گویند. برای انجام مزوتراپی نیاز به سوزن‌های بسیار باریکی است تا مواد را به لایه درم پوست منتقل کند. هر چقدر این سوزن‌ها باریک‌تر باشند، بیمار درد کمتری را احساس می‌کند. سرنگ‌هایی که در این روش بکار می‌روند، معمولا دارای سرسوزن‌هایی با گیج مختلف هستند. انتخاب نوع سرسوزن باید به تشخیص پزشک متخصص انجام شود.

شرکت‌های تجهیزات پزشکی معتبری در دنیا هستند که محصولات خود را با بالاترین استانداردها تولید می‌کنند. در این میان شرکت تجهیزات پزشکی چانگو شانگما CHANGZHOU SHUANGMA MEDICAL DEVICES CO., LTD متعلق به کشور چین است. این شرکت خصوصی فعالیت خود را از سال 1995 آغاز کرده و تا کنون سهم زیادی از بازار تجهیزات پزشکی را به خود اختصاص داده است.

محصولات برند Vekto

برند وکتو یکی از نام‌های تجاری معرفی شده این شرکت چینی است که سرسوزن‌های مزوتراپی تولید می‌کند. در حال حاضر انواع مختلفی از سرسوزن‌های مزوتراپی با کیفیت و ایمنی بالا در کارخانه این شرکت تولید و عرضه می‌شوند. محصولات این برند همگی دارای گواهینامه GMP، 2003ISO، TUV CE است. نه تنها سرسوزن بلکه انواع سرنگ‌ها، سری کیسه ادرار، ماسک صورت طبی، سری ست اینفیوژن، محصولات زنان و زایمان و سری اسپکولوم واژینال از جمله محصولات دیگر تولید شده این کارخانه است.

سرسوزن‌هایی که این شرکت تولید می‌کند با نام تجاری وکتو به بازار عرضه می‌شوند. در حال حاضر تنها سرسوزن‌های مزوتراپی وکتو در فروشگاه شهرمد موجود است. هر کدام از آن‌ها را می‌توانید به صورت تکی و یا یک بسته کامل 100 عددی تهیه کنید. این محصولات کاملا استریل شده هستند و بعد از خرید می‌توانید به سرعت از آن‌ها استفاده کنید، بدون آنکه نیازی به ضدعفونی کردن داشته باشند.

سرسوزن مزوتراپی

سرسوزن یکی از ضروری‌ترین ملزومات مصرفی در زمان تزریق انواع مزوتراپی است. این محصولات در نواحی‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مزوتراپی روشی است که برای تقویت بافت سلولی و تغذیه رسانی به پوست صورت و مو ابداع شده است. چون در نواحی بسیار حساس تزریق صورت می‌گیرد، پس باید از سوزن‌های مخصوصی استفاده شود. سرسوزن‌های مزوتراپی در واقع یک لوله توخالی است که برای انتقال مواد دارویی از داخل سرنگ به درون بدن بیمار استفاده می‎شود.

این لوله توخالی، با استفاده از استیل ضد زنگ تولید می‎شود و قطر آن نیز با عبارتی با نام گیج شناخته می‎شود. برای تولید این محصول، از تکنولوژی‌های جدیدی استفاده می‎شود که نام آن تراش سه گانه است. با استفاده از این فناوری، نوک بسیار تیز می‎شود و به صورت مورب در می‌آید، همین امر نیز باعث می‏شود تا تزریق به راحتی و با کمترین درد ممکن انجام شود. همچنین ناگفته نماند که وجود پوششی سیلیکونی بر روی این محصول نیز باعث می‎شود تا درد و سوزش تزریق بسیار کمتر شود.

این محصول با استفاده از گاز اتیلن اکساید سترون شده است و به همین دلیل به صورت کاملا بهداشتی عرضه می‎شود. البته در نظر داشته باشید که پس از باز کرده بسته بندی این محصول، باید آن را بلافاصله استفاده کنید. دقت داشته باشید که مواد استفاده شده برای تولید این محصول، به نحوی هستند که به هیچ عنوان امکان استریل کردن مجدد آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل، تنها یکبار می‌توانید از آن استفاده کنید. سرسوزن‌های مزوتراپی برند وکتو عبارت‌اند از:
(با کلیک بر روی نام هر کدام می‌توانید مشخصات فنی آن را مشاهده کنید.)

محصولات برند وکتو Vekto را از کجا تهیه کنیم؟

محصولات برند وکتو Vekto به صورت وارداتی وارد بازار تجهیزات پزشکی ایران شده است. محصولات این شرکت را می‌توانید با بالاترین کیفیت تهیه کنید. در تمامی مراکز و فروشگاه‌های معتبر فروش کالاهای پزشکی، این محصولات به فروش می‌رسند. البته دقت داشته باشید که حتما کالای اصل تهیه کنید. فروشگاه آنلاین شهرمد یکی از معتبرترین مراکز فروش تجهیزات پزشکی در تهران است که کالاهای خود را با بالاترین کیفیت موجود می‌کند. برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش با کارشناسان فروش شهرمد در تماس باشید.