تایم ماشین / Time Machine

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 10 نتیجه

میکرو کانولا تزریق گیج 18 طول 70 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 18G 70mm
تومان ۲۵,۰۰۰

سوزن میکروکانولا وسیله‌ای برای تزریق ژل و یا دیگر مواد دارویی در پوست است که با استفاده از استانداردهای سخت گیرانه و مواد اولیه با کیفیتی، در کشور کره تولید شده است. این محصول دارای تمامی تاییدیه‌های لازم است و با داشتن سری گرد، می‌تواند تزریقی بدون عوارض را به همراه داشته باشد. در واقع سوزن‌های معمولی، نوک تیز هستند و می‌توانند وارد رگ‌ها شوند که این امر می‌تواند باعث بروز کبودی، قرمزی و … شود. اما سوزن میکروکانولا این گونه نیست و به عنوان یک گزینه مناسب برای تزریق امن شناخته می‎‌شود.

میکرو کانولا تزریق گیج 21 طول 50 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 21G 50mm
تومان ۲۵,۰۰۰

اگرچه سوزن ها به راحتی قابل استفاده هستند و می توانند محصول را دقیقاً درجای خود قرار دهند ، اما احتمالاً باعث ایجاد کبودی یا حتی انتقال ماده پر کننده به رگ خونی شوند حتی با فرض اینکه در اعماقی که پرکننده ها به طور معمول قرار می گیرند ، بیشتر رگ های خونی دیده نمی شوند اما همیشه باید درصد این خطا را در نظر گرفت .

میکرو کانولا تزریق گیج 21 طول 70 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 21G 70mm
تومان ۲۵,۰۰۰

میکروکانولا، وسیله‌ای مخصوص برای تزریق مواد مزوتراپی و جوان ساز پوست است. این محصول با استفاده از موادی با کیفیت و طبق آخرین استانداردهای روز دنیا تولید شده، به همین دلیل، می‌تواند تزریقی دقیق و مناسب را امکان پذیر کند. میکروکانولاها دارای نوکی گرد هستند و پس از ورود به پوست، هیچ یک از بافت‌های پوست و یا رگ‌های خوبی را پاره نمی‌کنند. این امر باعث می‎شود تا پس از تزریق به هیچ عنوان کبودی، قرمزی و یا خون ریزی اتفاق نیفتد. میکروکانولاها در انواع مختلفی تولید می‎شوند که یکی از کاربردی‌ترین آن‌ها، سوزن میکروکانولا گیج 21 است. این محصول دارای طول 70 میلی متر است و می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تزریق انواع ژل‌های هیالورونیک اسیدی و … باشد.

میکرو کانولا تزریق گیج 22 طول 50 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 22G 50mm
تومان ۲۵,۰۰۰

مطمئنا انتخاب یک سوزن مناسب برای تزریق انواع فیلر، اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند در نتایج این درمان‌ها نیز تاثیرگذار باشد. سوزن میکروکانولا گیج 22 با طول 50 با توجه به طراحی و ساختاری که دارد، به عنوان بهترین گزینه برای تزریق این نوع از داروها است. این محصول دارای مقاومت و ساختاری بسیار منعطف است و می‌توان آن را به راحتی در پوست حرکت کنند. این امر می‌تواند باعث توزیع مناسب دارو در بخش‌های مختلف پوست شود.

میکرو کانولا تزریق گیج 22 طول 70 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 22G 70mm
تومان ۲۵,۰۰۰

سوزن میکروکانولا گیج 22 با طول 70 یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزریق انواع فیلر، است و می‌تواند علاوه بر دقیق کردن روند تزریق، درد و عوارض ناشی از تزریق مانند کبودی، قرمزی، خون ریزی و … را نیز کاهش دهد. این محصول با استفاده از استیل ضد زنگ 304 و طبق استانداردهای سختگیرانه‌ای تولید شده است. به همین دلیل دارای مقاومت و انعطاف بسیار زیادی است. نوک گرد این نوع سوزن‌ها، باعث شده تا رگ‌های خونی و بافت‌های پوست به هیچ عنوان آسیبی نبینند.

میکرو کانولا تزریق گیج 23 طول 50 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 23G 50mm
تومان ۲۵,۰۰۰

میکروکانولا گیج 23 طول 50 گزینه‌ای بسیار مناسب برای تزریق انواع فیلرها است. این محصول در واقع لوله‌ای توخالی است که با استفاده از تیتانیوم تولید شده و می‌تواند محتوای درون سرنگ را در بهترین شکل ممکن در لایه‌های میانی توزیع کند.

میکرو کانولا تزریق گیج 23 طول 70 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 23G 70mm
تومان ۲۵,۰۰۰

یکی از بهترین گزینه‌ها برای تزریق انواع فیلرها، میکروکانولا گیج 23 با طول 70 است. این محصول با استفاده از تیتانیوم تولید شده است و دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی می‌باشد که این امر باعث شده تا در زمان تزریق، نگران شکسته شدن سوزن درون بافت پوست بیمار نباشید. همچنین این محصول دارای نوک کاملا گردی بوده که از آسیب رسیدن به بافت‌ها و رگ‌های خونی جلوگیری می‌کند.

میکرو کانولا تزریق گیج 25 طول 50 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 25G 50mm
تومان ۲۵,۰۰۰

میکروکانولای تزریقی، وسیله‌ای شبیه به سرسوزن است اما در واقع یک میله نازک و قابل انعطاف است که سر آن گرد بوده و قابلیت بریدن یا سوراخ کردن را ندارد. به همین دلیل، به هیچ عنوان نمی‌تواند به پوست و یا رگ‌های خونی آسیبی وارد کند و احتمال کبودی، خون ریزی و یا قرمز شدن را به صفر می‌رساند. این محصول با استفاده از تیتانیوم تولید شده و پس از وارد شدن به درون پوست، پزشک می‌تواند به راحتی آن را حرکت دهد تا مواد مورد نیاز را از درون سرنگ به لایه‌های پوست منتقل کند. این نوع سرسوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‎شوند که یکی از کاربردی‌ترین آن‌ها، میکروکانولا گیج 25 طول 50 است.

میکرو کانولا تزریق گیج 25 طول 70 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 25G 70mm
تومان ۲۵,۰۰۰

برای تزریق محلول‌های زیبایی، به بافت درم پوست باید از سرنگ‌هایی استفاده کنید که به رگ‌های‌تان آسیب وارد نکند. برای تزریق انواع فیلرها و کوکتل‌های مزوتراپی بهتر است از مناسب‌ترین سرنگ استفاده کنید. میکرو کانولا با گیج 25 طول 70 میلی متر Micro Cannula 25G 70mm بیشتر در نواحی نازک پوست صورت استفاده می شود.

میکرو کانولا تزریق گیج 27 طول 50 میلی متر همراه با سرسوزن Micro Cannula 27G 50mm
تومان ۲۵,۰۰۰

یکی از نکات بسیار مهم برای تزریق انواع فیلرها، استفاده از یک سرسوزن مناسب است. امروزه سرسوزن‌های بسیار زیادی در بازار وجود دارد اما بهترین گزینه برای تزریق این مواد، استفاده از سرسوزن‌های میکروکانولا است. این محصول در انواع مختلف و با طول‌های متفاوتی عرضه می‎شود که انتخاب میان آن‌ها به موارد مختلفی بستگی دارد. میکروکانولا گیج 27 طول 50 یکی از انواع سرسوزن‌های میکروکانولا است که با استفاده از تیتانیوم تولید شده و دارای مقاومت و انعطاف بسیار خوبی می‌باشد.

با محصولات میکروکانولا تزریق راحتی داشته باشید.

تایم ماشین Time Machine یک شرکت متخصص در زمینه تولید محصولات تخصصی پزشکی است. محصولات تخصصی تولید شده این برند شامل محصولات لیفت با نخ پزشکی بر اساس مواد پلیمری زیست تخریب پذیر و میکروکانولا است. این شرکت متعلق به کشور کره است که از سال 2014 فعالیت خود را به صورت تخصصی آغاز کرده است. بعد از تحقیقات تخصصی فراوان در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و رعایت اصول استاندارهای تولید، در سال 2015 توانسته است گواهینامه‌های SO9001,ISO3458,ISO22716 را دریافت کند. این شرکت از طریق توسعه مستمر محصول جدید برای افزایش رضایت بیشتر مصرف کنندگان و حفظ سلامتی بیماران، توانسته است محصولات خود را به سراسر دنیا صادر کند. در هر کجای دنیا باشید می‌توانید از محصولات این برند استفاده کنید. در حاصل حاضر میکروکانولاهای تولید شده توسط برند تایم ماشین در فروشگاه شهرمد موجود هستند که می‌توانید آن‌ها را از طریق سایت یا واتس آپ سفارش دهید.

انواع محصولات برند تایم ماشین Time Machine

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، برند تایم ماشین در تولید محصولات نخ لیفت پزشکی و میکروکانولا پیشتاز است. در حقیقت برای تزریق هر نوع مواد یا محلول زیبایی در ناحیه پوست صورت، می‌توانید از میکروکانولاهای تولید شده برند تایم ماشین استفاده کنید. چون ساختار آن‌ها به گونه‌ایست که بیمار کمتر احساس درد می‌کند. درحال حاضر انواع مختلفی از این محصولات موجود هستند که هر کدام از آن‌ها دارای گیج‌ها و طول‌های متفاوتی هستند. از گیج 18 تا 27 به صورت متغییر موجود هستند که طول آن‌ها نیز از 50 الی 70 میلی متر نیز متغییر است. با توجه به محل تزریق می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. میکروکانولا مجهز به تکنولوژی Extra thin wall است. انعطاف پذیری بالای آن قدرت مانور خوبی به پزشک در هنگام تزریق می‎دهد. عمق و قطر خارجی و داخلی گیج‌های مختلف این محصول، به گونه‌ای طراحی شده است که برای تزریق انواع فیلر در قسمت‌های مختلف صورت و بدن مناسب است.

آیا میکروکانولاهای برند تایم ماشین کیفیت بالایی دارند؟

سوزن میکروکانولا وسیله‌ای برای تزریق ژل و یا دیگر مواد دارویی در پوست است که با استفاده از استانداردهای سخت گیرانه و مواد اولیه با کیفیتی، در کشور کره تولید شده است. این محصول دارای تمامی تاییدیه‌های لازم است و با داشتن سری گرد، می‌تواند تزریقی بدون عوارض را به همراه داشته باشد. در واقع سوزن‌های معمولی، نوک تیز هستند و می‌توانند وارد رگ‌ها شوند که این امر می‌تواند باعث بروز کبودی، قرمزی و … شود. اما سوزن میکروکانولا این گونه نیست و به عنوان یک گزینه مناسب برای تزریق امن شناخته می‎‌شود. برای این که ژل در لایه‌های پوست به خوبی  توزیع شود، نیاز است تا پزشک قدرت مانور و حرکت با استفاده از سوزن را داشته باشد. به ویژه زمانی که ژل برای حجم دهی به لب و یا زاویه سازی فک و یا به طور کلی فرم دهی به صورت تزریق می‎شود. به همین دلیل، سوزن میکروکانولا با گیج‌های متفاوت و طول‌های متغییر می‌تواند نیاز پزشک را برطرف کند، بدون آنکه عوارضی برای بیمار داشته باشد.

آیا محصولات برند تایم ماشین استریل شده هستند؟

تمامی محصولات برند تایم ماشین از سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای روز دنیا تهیه شده است. میکروکانولاهایی که در بازار یافت می‌شوند، همگی بعد از تحقیقات فراوان در آزمایشگاه تایم ماشین کره، ساخته شده‌اند. این محصولات در بسته بندی‌های استریل شده هستند که بعد از دریافت این محصولات می‌توانید بلافاصله از آن‌ها استفاده کنید. بدون آنکه قبل از تزریق آن‌ها را استریل یا ضد عفونی کنید. به همین علت این میکروکانولاها هیچ مشکلی برای سلامتی‌تان به وجود نمی‌آورد و شما می‌توانید بدون نگرانی، برای هر نوع تزریق، از آن‌ها استفاده کنید.

چرا استفاده از میکروکانولا بهتر از سوزن‌های معمولی است؟

سوزن ها به راحتی قابل استفاده هستند و می توانند محصول را دقیقاً درجای خود قرار دهند، اما احتمالاً باعث ایجاد کبودی یا حتی انتقال ماده پر کننده به رگ خونی شوند حتی با فرض اینکه در اعماقی که پرکننده ها به طور معمول قرار می گیرند، بیشتر رگ های خونی دیده نمی شوند اما همیشه باید درصد این خطا را در نظر گرفت. یکی از نکات بسیار مهم برای تزریق داروهای زیبایی پوست، استفاده از یک سوزن مناسب است. یک سوزن مناسب، باعث می‎شود تا درد، خون ریزی و حتی احتمال کبودی پس از تزریق نیز کاهش پیدا کند. در گذشته، برای تزریق انواع ژل، مزوژل و … از سوزن‌های معمولی استفاده می‎شد که می‌توانستند به بافت پوست آسیب وارد کنند. اما امروزه برای جلوگیری از هرگونه آسیب به پوست، جهت تزریق این موارد از سوزن میکروکانولا استفاده می‎شود. این سوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‎شوند و با گیج‌های مختلف نمایان می‎شوند. به همین علت پزشک با توجه به نوع نیازش مناسب ترین گزینه را انتخاب میکند. این نوع از سوزن‌ها، برخلف سرسوزن‌های معمولی، دارای نوکی گرد هستند و به هیچ عنوان به رگ‌های خونی و بافت‌های پوستی شما آسیبی وارد نمی‌کنند. این امر باعث می‎شود تا پس از تزریق، در ناحیه تزریقی کبودی و یا خون ریزی به وجود نیاید و بیمار رضایت بالایی داشته باشد.

چرا بهتر است میکروکانولا برند تایم ماشین را از شهرمد خریداری کنیم؟

تمامی میکروکانولاهای موجود در بازار به صورت وارداتی هستند. این محصولات کره‌ای کیفیت بالایی دارند و به هنگام تزریق به راحتی در پوست‌تان نمی‌شکند. این محصولات جزو اقلام مصرفی پزشکی به حساب می‌آید که عموم افراد نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. این محصولات را می‌توانید هم به صورت تکی و هم به صورت بسته‌ای تهیه کنید. با توجه به این ویژگی به راحتی می‌توانید خریدتان را انجام دهید. البته محصولات تقلبی زیادی در بازار وجود دارند. برای آنکه مشکلی برای پوست‌تان به وجود نیاید، پیشنهاد می‌کنیم حتما میکروکانولای اصل تهیه کنید. این محصولات با استفاده استیل‌های مخصوص تجهیزات پزشکی با نام استیل 304 و با استفاده از روش‌های کاملا بهداشتی تولید شده اند تا به هیچ وجه باعث بروز بیماری‌های خطرناک نشوند. فروشگاه آنلاین شهرمد برای حفظ سلامتی شما عزیزان، همه محصولات برند تایم ماشین اصل را موجود کرده است. برای دریافت لیست محصولات موجود در سایت و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فروش شهرمد در تماس باشید. برای ثبت سفارش هم از طریق واتس آپ و هم از طریق سایت می‌توانید اقدام کنید.