سوپا / SUPA

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 11 نتیجه

نخ بخیه سوپابن مدل 2/0 با سرسوزن 37 میلی متری ریورس Surgical Suture Supabon 2/0
تومان ۳۰,۰۰۰

نخ بخیه سوپابن 2/0 یکی از ملزومات مصرفی پرکاربرد در تمامی عمل‌های جراحی است. این محصول با استفاده از الیاف مصنوعی تولید شده اما سازگاری بالایی با بدن دارد و به همین دلیل، به عنوان یک نخ بخیه قابل جذب شناخته می‌شود. از این محصول می‌توان برای بافت‌های نرم استفاده کرد و به دلیل قابلیت جذب سریع،نتایج بسیار خوبی را به دست آورد.

نخ بخیه سوپابن مدل 5/0 با سرسوزن 16 میلی متری ریورس Surgical Suture Supabon 5/0
تومان ۳۰,۰۰۰

نخ بخیه یکی از ملزومات مصرفی بسیار مهم و ضروری در تمامی عمل‌های جراحی است و برای نزدیک‌ کردن بافت‌ها استفاده می‌شود. نخ بخیه سوپابن 5/0 نوعی نخ بخیه قابل جذب است که با استفاده از پلی گلیکولیک اسید تولید شده است و می‌تواند به خوبی جذب بافت پوست شود. این نخ به یک سرسوزن ریورس با طول 16 میلی متر متصل شده است و استفاده از آن نیز نیازمند آشنایی با تکنیک‌های بخیه زدن دارد.

نخ بخیه سوپابن مدل 6/0 با سرسوزن 12 میلی متری ریورس Surgical Suture Supabon 6/0
تومان ۳۰,۰۰۰

نخ بخیه سوپابون 6/0، یک نوع نخ بخیه قابل جذب است که با استفاده از پلیمر پلی گلیکولیک اسید تولید شده و در بسته بندی‌های کاملا استریل شده عرضه می‌شود. این محصول به رنگ قرمز می‌باشد و به یک سوزن نیم دایره‌ای 12 میلی متری از نوع ریورس کات متصل شده است. از این محصول می‌توانید برای انواع عمل‌های جراحی مخصوصا عمل‌های داخلی استفاده کنید.

نخ بخیه سوپاسیل مدل 3/0 با سرسوزن 16 میلی متری ریورس Surgical Suture Supasil  3/0
تومان ۱۵,۰۰۰

یکی از ملزومات کاربردی و مهم در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپاسیل 3/0 است و از آن برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‌شود. این نخ با استفاده از سیلک طبیعی تولید شده است و بدون اینکه آسیبی به بدن برساند می‌تواند بدن را درمان کند. نخ بخیه سوپاسیل 3/0 به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود.

نخ بخیه سوپاسیل مدل 4/0 با سرسوزن 19 میلی متری ریورس Surgical Suture Supasil 4/0
تومان ۱۵,۰۰۰

یکی از ملزومات کاربردی و مهم در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپاسیل 4/0 است و از آن برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‌شود. این نخ با استفاده از سیلک طبیعی تولید شده است و بدون اینکه آسیبی به بدن برساند می‌تواند بدن را درمان کند. نخ بخیه سوپاسیل 4/0 به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود.

نخ بخیه سوپاسیل مدل 5/0 با سرسوزن 16 میلی متری ریورس Surgical Suture Supasil 5/0
تومان ۱۵,۰۰۰

یکی از ملزومات کاربردی و مهم در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپاسیل 5/0 است و از آن برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‌شود. این نخ با استفاده از سیلک طبیعی تولید شده است و بدون اینکه آسیبی به بدن برساند می‌تواند بدن را درمان کند. نخ بخیه سوپاسیل 5/0 به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود.

نخ بخیه سوپاسیل مدل 6/0 با سرسوزن 12 میلی متری ریورس Surgical Suture Supasil 6/0
تومان ۱۵,۰۰۰

نخ بخیه سوپاسیل 0/6 یکی از انواع نخ‌های تولید شده با سیلک است و به صورت غیر جذبی می‌باشد. از این محصول می‌توانید برای انواع زخم‌های بیرونی استفاده کرد. نخ بخیه سوپاسیل 0/6 به طول 75 سانتی متر می‌باشد و به همراه یک عدد سوزن ریورس کات 8/3 دایره‌ای و با طول 16 میلی متر عرضه می‌شود.

نخ بخیه سوپالون مدل 2/0 با سرسوزن 26 میلی متری ریورس Surgical Suture Supalon 2/0
تومان ۲۰,۰۰۰

یکی از ملزومات بسیار کاربردی و ضروری در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپالون 2/0 است. از نخ‌های بخیه برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‎شود. این نوع از نخ‌ها در دو نوع قابل جذب و غیر قابل جذب عرضه می‎شوند و نخ بخیه سوپالون 2/0، یکی از بهترین مدل‌های غیر قابل جذب است. این محصول با استفاده از پلی آمید-6 تولید شده است و به هیچ عنوان حساسیتی را برای بیماران به وجود نخواهد آورد. این محصول به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود و تنها می‌توانید از آن برای بخیه زدن پوست و بافت‌های بیرونی استفاده کنید.

 

ناموجود
نخ بخیه سوپالون مدل 4/0 با سرسوزن 19 میلی متری ریورس Surgical Suture Supalon 4/0
ناموجود

یکی از ملزومات بسیار کاربردی و ضروری در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپالون 4/0 است. از نخ‌های بخیه برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‎شود. این نوع از نخ‌ها در دو نوع قابل جذب و غیر قابل جذب عرضه می‎شوند و نخ بخیه سوپالون 4/0، یکی از بهترین مدل‌های غیر قابل جذب است. این محصول با استفاده از پلی آمید-6 تولید شده است و به هیچ عنوان حساسیتی را برای بیماران به وجود نخواهد آورد. این محصول به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود و تنها می‌توانید از آن برای بخیه زدن پوست و بافت‌های بیرونی استفاده کنید.

نخ بخیه سوپالون مدل 5/0 با سرسوزن 16 میلی متری ریورس Surgical Suture Supalon 5/0
تومان ۲۰,۰۰۰

یکی از ملزومات بسیار کاربردی و ضروری در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپالون 5/0 است. از نخ‌های بخیه برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‎شود. این نوع از نخ‌ها در دو نوع قابل جذب و غیر قابل جذب عرضه می‎شوند و نخ بخیه سوپالون 5/0، یکی از بهترین مدل‌های غیر قابل جذب است. این محصول با استفاده از پلی آمید-6 تولید شده است و به هیچ عنوان حساسیتی را برای بیماران به وجود نخواهد آورد. این محصول به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود و تنها می‌توانید از آن برای بخیه زدن پوست و بافت‌های بیرونی استفاده کنید.

ناموجود
نخ بخیه سوپالون مدل 6/0 با سرسوزن 16 میلی متری ریورس Surgical Suture Supalon 6/0
ناموجود

یکی از ملزومات بسیار کاربردی و ضروری در تمامی عمل‌های جراحی، نخ بخیه سوپالون 6/0  است. از نخ‌های بخیه برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‎شود. این نوع از نخ‌ها در دو نوع قابل جذب و غیر قابل جذب عرضه می‎شوند و نخ بخیه سوپالون 6/0، یکی از بهترین مدل‌های غیر قابل جذب است. این محصول با استفاده از پلی آمید-6 تولید شده است و به هیچ عنوان حساسیتی را برای بیماران به وجود نخواهد آورد. این محصول به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود و تنها می‌توانید از آن برای بخیه زدن پوست و بافت‌های بیرونی استفاده کنید.

معرفی برند سوپا SUPA

سوپا نام اختصاری شرکت ساخت وسایل پزشکی ایران است و به عنوان اولین تولید کننده لوازم یکبار مصرف پزشکی فعالیت خود را آغاز کرده است. عملیات ساختمانی کارخانجات سوپا از فروردین سال 1366 کلید خورد و 22 ماه بعد در سال 1367 تاسیس شد. تولیدات اولیه این کارخانه با 13 قلم کالای یکبار مصرف شروع شد. خوشبختانه این شرکت در تولیدات خود از فناوری و تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کند؛ پس تولید و عرضه محصولات با کیفیت مطلوب و برابر با استانداردهای جهانی سبب شد تا این شرکت کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران را دریافت کند.

همچنین در سال 1375 برند سوپا گواهینامه استاندارد بین المللی ISO 9001 را دریافت کرد. در حال حاضر این برند بیش از 500 محصول تولید کرده است که اکثر آن‌ها با خدمات پس از فروش به سرتاسر کشور عرضه می‌شوند. خوشبختانه سوپا به عنوان نام آورترین کارخانجات ساخت وسایل پزشکی در خاورمیانه محسوب می‌شود.

محصولات شرکت سوپا

همانطور که عرض کردیم چشم‌انداز این شرکت در جهت تولید لوازم یکبار مصرف پزشکی با کیفیت بالاست.  این کالاها به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند؛ دسته بندی مواد و دسته بندی کاربردی. تمامی محصولاتی که تحت عنوان دسته بندی مواد تولید می‌شوند شامل محصولات سیلیکونی، محصولات پلیمری، محصولات لاتکسی و نخ و سوزن هستند. کالاهایی که در دسته بندی کاربردی قرار دارند شامل تزریق دارو، اورولوژی، بیهوشی و اتاق عمل، جراحی، خون و فرآورده‌های خونی، درناژ زخم، دستگاه گوارش، همودیالیز، محصولات دامی، محصولات آزمایشگاهی و متفرقه هستند. با این تفاسیر بخش عظیمی از محصولات یکبار مصرف پزشکی کشور توسط این شرکت تامین می‌شود. در حال حاضر تنها انواع مختلف نخ بخیه این شرکت در فروشگاه شهرمد موجود است.

نخ بخیه سوپابن

نخ بخیه سوپابن از ملزومات مصرفی پرکاربرد در تمامی عمل‌های جراحی است. این نخ از الیاف مصنوعی ساخته شده است. به همین دلیل سازگاری بالایی با بدن انسان دارد. یکی از ویژگی‌های این نخ، قابلیت جذب سریع است که برای بافت‌های نرم بسیار کاربرد دارد. این نخ به صورت کاملا استریل شده عرضه می‌شود. برای تولید این محصول، از پلیمرهای پلی گلیکولیک استفاده می‌شود، به همین دلیل، این نخ به خوبی با بافت بدن انسان هماهنگ بوده و هیچ مشکلی برای بیمار به وجود نمی‌آورد. این نخ با سرسوزن‌های 12،16،37 میلی متری در مدل‌های مختلف وارد بازار شده است.

نخ بخیه سوپاسیل

نخ بخیه سوپاسیل برای اتصال نواحی تحت عمل استفاده می‌شود. این نخ با استفاده از سیلک طبیعی تولید شده است و بدون اینکه آسیبی به بدن برساند می‌تواند بدن را درمان کند. این محصول با استفاده از یک پروتئین آلی با فیبروئین ساخته شده است. این نوع از نخ‌ها دارای قدرت کششی و استحکام بسیار بالایی هستند و می‌توانند به خوبی بافت‌های آسیب دیده را به یکدیگر متصل کنند. همین امر نیز باعث می‎شود تا با اطمینان بتوانید از آن استفاده کنید و نگران پاره شدن نخ در زمان بخیه زدن و یا در طول دوره درمان نباشید.

نخ بخیه سوپالون

نخ بخیه سوپالون، نوعی نخ جراحی تک رشته‌ای مصنوعی و غیر قابل جذب است که در بسته بندی‌های کاملا استریل شده عرضه می‎شود و می‌تواند برای بستن انواع زخم‌های خارجی استفاده شود. این محصول دارای رنگ آبی است و به یک سوزن مخصوص از جنس فولاد ضد زنگ متصل شده است. این محصول با استفاده از نایلون تولید می‎شود و با توجه به این که امکان جذب آن در پوست وجود ندارد، به همین دلیل تنها می‌توانید از آن برای نگهداری بافت پوست در نواحی خارجی بدن استفاده کنید. دقت داشته باشید که استفاده از این محصول برای ماهیچه‌ها و یا بافت‌های درونی، می‌تواند باعث بروز عفونت و التهاب خطرناکی شود.

محصولات سوپا  SUPA را از کجا تهیه کنیم

شرکت سوپا ایرانی است و تمامی محصولاتش داخل ایران تولید و عرضه می‌شود. هر کالایی که در این شرکت تولید می‌شود ابتدا از سیستم کنترل کیفیت عبور می‌کند و سپس به دست مصرف کننده می‌رسد. با رعایت قوانین و استانداردهای سخت‌گیرانه روز دنیا با کیفیت‌ترین لوازم یکبار مصرف پزشکی سوپا تولید می‌شود. از تمامی فروشگاه‌ها و مراکز فروش تجهیزات پزشکی می‌توانید کالاهای سوپا را تهیه کنید. خوشبختانه فروشگاه آنلاین شهرمد برای حفظ سلامتی شما عزیزان، انواع محصولات برند سوپا SUPA اصل را موجود کرده است. برای دریافت لیست محصولات موجود در سایت و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فروش شهرمد در تماس باشید. برای ثبت سفارش هم از طریق واتس آپ و هم از طریق سایت می‌توانید اقدام کنید.