آوا / AVA

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 10 نتیجه

ناموجود
سرسوزن گیج 25 بسته 100 عددی آوا با طول 13 میلی متر AVA Needle G25 13mm
ناموجود

سرسوزن گیج 25 آوا یکی از بهترین سرسوزن‌های ایرانی موجود در بازار است که با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و با استفاده از مواد اولیه‌ای با کیفیت تولید شده است. همچنین در کنار داشتن کیفیت بالا، با قیمتی مناسب نیز عرضه می‌شود تا در کنار ایمنی بالا، کاملا مقرون به صرفه نیز باشد.

سرسوزن گیج 25 بسته 100 عددی آوا با طول 25 میلی متر AVA Needle G25 25mm
تومان ۳۵۰,۰۰۰

سرسوزن گیج 25 آوا یکی از بهترین سرسوزن‌های ایرانی موجود در بازار است که با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و با استفاده از مواد اولیه‌ای با کیفیت تولید شده است. همچنین در کنار داشتن کیفیت بالا، با قیمتی مناسب نیز عرضه می‌شود تا در کنار ایمنی بالا، کاملا مقرون به صرفه نیز باشد.

سرسوزن گیج 30 بسته 100 عددی آوا با طول 4 میلی متر AVA Needle G30 4mm
تومان ۲۰۰,۰۰۰

سرسوزن گیج 30 طول 4 آوا یکی از ملزومات مصرفی پر مصرف در تزریق انواع داروها در ناحیه سر است. این محصول با استفاده از استیل ضد زنگ تولید شده و در شرایطی کاملا استریل شده بسته بندی شده است، به همین دلیل، می‌تواند تزریقی ایمن و کاملا مطمئن را فراهم کند.

سرسوزن گیج 31 بسته 100 عددی آوا با طول 4 میلی متر AVA Needle G31 4mm
تومان ۴۰۰,۰۰۰

سرسوزن یکی از ملزومات مصرفی و پرکاربردی است که برای تزریق انواع فیلرها، کوکتل‌های مزوتراپی و … استفاده می‎شود. این محصول دارای انواع مختلفی است و با گیج‌های متفاوتی نیز در بازار عرضه می‎شود که همین امر نیز سبب شده تا برای هر ناحیه و یا هر نوع ماده دارویی، نیاز به استفاده از نمونه‌ای مشخص داشته باشید. سرسوزن آوا گیج 4-31 به صورت تخصصی برای تزریق در ناحیه سر و موها قابل استفاده است و می‌تواند روند تزریق را بسیار آسان و دقیق کند.

سرنگ 10 سی سی آوا مدل لوئرلاک (پیچی) با سرسوزن طول 38 میلی متر و گیج 21 Ava Luerlock Syringe 21G 10cc
تومان ۶,۵۰۰

مجموعه آوا یکی از تولید کنندگان شناخته شده ملزومات مصرفی پزشکی در ایران است و محصولاتی با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا را تولید می‌کند. سرنگ لوئرلاک 10 سی سی، یکی از محصولات این مجموعه است که دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و می‌تواند برای تزریق انواع مواد دارویی کاربرد داشته باشد.

سرنگ 20 سی سی آوا مدل لوئرلاک (پیچی) با سرسوزن طول 38 میلی متر و گیج 20 Ava Luerlok Syringe 20G 20cc
تومان ۷,۵۰۰

استفاده از سرنگی مناسب در تمامی فرایندهای تزریق داروها، یکی از موارد بسیار مهم می‌باشد و می‌تواند شرایط یک تزریق کاملا ایمن را فراهم کند. سرنگ آوا 20 سی سی یک نوع سرنگ ایرانی است که با استفاده جدیدترین استانداردهای روز دنیا تولید شده است و به همین دلیل دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد. همچنین با توجه به تولید در ایران، دارای قیمت مناسبی بوده و استفاده از مقرون به صرفه می‌باشد.

سرنگ 3 سی سی آوا مدل لوئرلاک (پیچی) با سرسوزن طول 32 میلی متر و گیج 23 Ava Luerlock Syringe 23G 3cc
تومان ۳,۵۰۰

مجموعه آوا برای تولید این محصول، از مواد اولیه با کیفیت و استانداردهای سخت گیرانه‌ای استفاده کرده است و همین امر نیز سبب شده تا این محصول ویژگی‌های بسیار زیادی داشته باشد. وجود پوشش سیلیکونی، باعث شده است تا درد تزریق به کمترین میزان برسد. همچنین طراحی این محصول به گونه‌ای است که در زمان تزریق هیچ یک از محتوای درونی سرنگ، به بیرون نشت نمی‌کند. این سرنگ از سه بخش سرسوزن، محفظه استوانه‌ای مدرج و سیلندر تشکیل شده است و به صورت کاملا استریل شده عرضه می‎شود.

سرنگ 5 سی سی آوا مدل لوئرلاک (پیچی) با سرسوزن طول 32 میلی متر و گیج 22 Ava Luerlock Syringe 22G 5cc
تومان ۳,۵۰۰

سرنگ آوا لوئرلاک از سه بخش سرسوزن، محفظه استوانه‌ای مدرج و سیلندر تشکیل شده است. مجموعه آوا برای تولید این محصول، از مواد اولیه با کیفیت و استانداردهای سخت گیرانه‌ای استفاده کرده است و همین امر نیز سبب شده تا این محصول ویژگی‌های بسیار زیادی داشته باشد. وجود پوشش سیلیکونی، باعث شده است تا درد تزریق به کمترین میزان برسد. همچنین طراحی این محصول به گونه‌ای است که در زمان تزریق هیچ یک از محتوای درونی سرنگ، به بیرون نشت نمی‌کند.

سرنگ یکپارچه انسولین آوا  حجم 1 میلی‌لیتر با سرسوزن گیج 30 و طول 8 میلی متر Ava Insulin Syringe 1 ml 30G
تومان ۴۵,۰۰۰

سرنگ انسولین آوا گیج 30  یکی از محصولات مجموعه ایرانی آوا است که با استفاده از استانداردهای بین المللی تولید شده است. به همین دلیل، توانایی رقابت با نمونه‌های خارجی را دارد و با قیمت پایینی که نسبت به این محصولات دارد، توانسته جایگاه مناسبی در بازار به دست بیاورد.

سرنگ یکپارچه انسولین آوا  حجم 1 میلی‌لیتر با سرسوزن گیج 31 و طول 8 میلی متر Ava Insulin Syringe 1 ml
تومان ۴۵,۰۰۰

سرنگ انسولین آوا یکی از بهترین انواع سرنگ‌های موجود در بازار است که با استفاده از جدیدترین استانداردهای روز دنیا و متریالی با کیفیت تولید شده است. به همین دلیل، قابلیت رقابت با تمامی نمونه‌های خارجی را دارد. این سرنگ 10 سی سی است و دارای سرسوزنی با گیج 31 می‌باشد. از این محصول می‌توانید برای تزریق بوتاکس، انواع فیلرها، کوکتل مزوتراپی، انسولین و … استفاده کنید.

معرفی برند آوا پزشک AvaPezeshk

شرکت آوا پزشک یک برند کاملا ایرانی است که در سال 1375 در شهرک صنعتی آشتیان، شروع به فعالیت کرد. درحال حاضر این شرکت خود را گسترش داده است و میزان تولید محصولاتش را چند برابر کرده است. آوا پزشک با برخورداری از دانش فنی، فن آوری های به روز و نیروهای متخصص و کارآمد، توانسته است فعالیت گسترده و موفقیت‌ آمیزی در این دو دهه داشته باشد. به طور قطع می‌توان گفت که این شرکت درحال حاضر می‌تواند نزدیک به 85% نیاز کشور به سرسوزن یکبارمصرف پزشکی را تامین کند. همچنین صادرات سرسوزن به کشورهای اروپایی و آسیایی، توسعه محصولات در حوزه های مختلف پزشکی از جمله فعالیت‌های موفقیت آمیز این شرکت است. در نظر داشته باشید که این برند توانسته است تجهيزات پزشکی یکبار مصرف دیگری مانند میکروکانولا، سوزن اسکلروتراپی، سرسوزن دندانپزشکی، سرسوزن های چشم پزشکی، پانچ های نمونه برداری پوستی، انواع سرنگ از جمله سرنگ انسولین و سرنگ لوئرلاک و … را با کیفیتی رقابتی و قیمت مناسب به بازار داخل عرضه نمايد.

انواع محصولات برند آوا پزشک AvaPezeshk

با توجه به موفقیت و تولیدات انبود این شرکت، شاهد محصولات مختلفی از سوی برند آواپزشک در بازار هستیم. به طور مثال برای بیماری دیابت، سرنگ انسولین یکپارچه آوا، سرسوزن پن انسولین آوا، لانست خونگیری آوا را تولید کرده است. ولی برای تزریق و مصرف عمومی محصولاتی چون سرنگ لوئرلاک آوا را می‌توان نام برد. اگر می‌خواهید برای آزمایشگاه خود محصولات مصرفی تهیه کنید، بهتر است بدانید که برند آوا لوله خلأ خونگیری، سرسوزن خونگیری، هلدر خونگیری ، لوله های بدون خلأ و سرنگ های خون گیری را تولید کرده است. همچنین محصولاتی چون سرسوزن مزوتراپی، میکروکانولا، سرنگ تزریق دامی، سرسوزن دندانپزشکی، سرنگ شستشوی ایمن، سرسوزن چشم پزشکی و… از محصولات پر فروش این برند هستند. درحال حاضر سرسوزن و سرنگ‌های AvaPezeshk را می‌توانید در سایت شهرمد مشاهده و خریداری کنید.

انواع سرنگ و سر سوزن‌های برند آوا

امروزه سرسوزن‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و به همین دلیل نیز باید برای تزریق داروها، فیلرها، کوکتل‌های مزوتراپی و …، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. تفاوت اصلی سرسوزن‌ها با یکدیگر، در گیج (قطر داخلی) و طول آن‌ها است که هر کدام با توجه به ناحیه درمانی و نوع داروها تعیین می‌شود. پس قبل از خرید، حتما باید به اندازه گیج و طول آن‌ها توجه کنید. استفاده از یک سرنگ مناسب، برای تزریق انواع داروها و مواد تزریقی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و روند تزریق را کاملا ایمن و موثر می‌کند. البته برای هر نوع تزریق باید از سرنگ مخصوصی استفاده کنید تا مشکلی برای بیمار پیش نیاید. سرسوزن‌های آوا از گیج 25 تا 31 و طول 4 تا 25 میلی متر متغییر هستند. همچنین سرنگ‌های آوا نیز از گیج 20 الی 31 و طول 8 الی 38 میلی متر متغییر هستند. دقت داشته باشید که سرنگ‌های آوا را باید با توجه به نوع تزریق و محل مورد استفاده‌تان انتخاب کنید.

آیا سرسوزن و سرنگ‌های برند آوا کیفیت بالایی دارند؟

از سال 1383 بخش کنترل کیفیت شرکت آواپزشک راه اندازی شد. این بخش با پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت جامع توانست محصولات با کیفیت‌تری را تولید و عرضه کند. بعد از پیاده سازی این سیستم توانست گواهینامه‌های ISO13485 ، ISO9001 و نشان CE در تولید کانولا از موسسه QS سوییس را دریافت کند. در نظر داشته باشید که در فروش محصولات آوا، افزایش رضایت مشتری و مشتری مداری حرف اول را می‌زند؛ به همین خاطر موفق به دریافت گواهینامه‌های ISO 10002 و ISO/TS 10004 در زمینه رسیدگی به شکایات مشتری و اندازه‌گیری  رضایت مشتری گردید. علاوه بر این به دلیل داشتن شرایط مناسب تولید توانسته است گواهینامه QSR 21 CFR 820 cGMP دریافت کند. بعد از تولید هر محصولی در کارخانه آواپزشک، بخش کنترل کیفی آن آزمایش‌های متعددی از جمله آزمایش‌های میکروبیولوژی، فیزیکی و شیمیایی روی محصولات تولید شده انجام می‌دهند تا از کیفیت بالایی برخوردار باشند و هیچ مشکلی برای افراد به وجود نیاورند.

آیا محصولات برند آوا استریل شده هستند؟

تمامی آزمایش‌هایی که بر روی محصولات برند آوا انجام می‌گیرد، بر اساس آخرین استانداردهای علمی و بین المللی است. تمامی سرسوزن‌ها و سرنگ‌هایی که در فروشگاه آنلاین شهرمد وجود دارند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به صورت استریل شده به دست شما می‌رسد. بلافاصله بعد  از دریافت این محصولات می‌توانید بدون نگرانی از آن‌ها استفاده کنید، بدون آنکه نگران آلوده بودن آن‌ها باشید.

محصولات برند آواپزشک را از کجا تهیه کنیم؟

محصولات آواپزشک بسیار متنوع هستند ولی درحال حاضر در فروشگاه شهرمد تنها سرسوزن‌ها و انواع سرنگ‌های این برند وجود دارند. تمامی این محصولات اصل هستند و با قیمت مناسب در اختیار شما قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید محصولات آوا را با کیفت بالا تهیه کنید. در نظر داشته باشید که سرسوزن و سرنگ‌ها را می‌توانید هم بسته‌ای و هم به صورت تکی سفارش دهید. البته فراموش نکنید که تمامی سرسوزن‌ها و سرنگ‌ها، یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده باید آن‌ها را دور بیاندازید. فروشگاه آنلاین شهرمد برای حفظ سلامتی شما عزیزان، همه محصولات برند آوا اصل را موجود کرده است. برای دریافت لیست محصولات موجود در سایت و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فروش شهرمد در تماس باشید. برای ثبت سفارش هم از طریق واتس آپ و هم از طریق سایت می‌توانید اقدام کنید.